חברת שמירה ואבטחה – שיפור והתייעלות

במאמר הבא תמצאו מספר נקודות שניתן ליישם באופן קבוע כחלק משיפור הביצועים של כל חברת שמירה ואבטחה המעוניינת להשתפר. טיפים אלו עשויים לתרום לשיפור רמת המוכנות של המאבטחים לכל תרחיש שלא יבוא.

איכות חברת שמירה ואבטחהאיכות חברת שמירה ואבטחה נקבעת לפי איכות אנשי הצוות שלה. כלומר, שומרי ראש, מאבטחים אישיים ואנשי שמירה ואבטחה איכותיים – אבל כשאנחנו חושבים על "צוות איכותי", למה אנחנו מתכוונים? כיצד ניתן בכלל למדוד את רמת האיכות כשזה נוגע לנושא כמו חברות שמירה ואבטחה?

 

כך תשפרו את רמת האיכות בחברת שמירה ואבטחה

פיקוח על צוות השמירה והאבטחה: חברת שמירה ואבטחה טובה היא כזו שמפעילה סוג מסוים של מעקב וביקורת אחר העובדים – כולל בדיקות פתע, במידת הצורך. בהיעדר פיקוח מתמיד, כל עובד, מעובד משרדי ועד איש שמירה ואבטחה ברמה הכי גבוהה – עלולים להרגיש כי העבודה שלהם אינה קריטית לשום דבר, מה שעלול לגרום להם לעגל פינות. מה שאולי יכול לעבור חלק בתחומים כמו תכנות או מכירות, עלול להסתיים באסון בתחומי השמירה והאבטחה ולכן מומלץ לתכנן איזושהי אסטרטגיה של פיקוח ובקרה על העובדים. במקרים מסוימים, במיוחד כאשר קיים חשד לגבי אמינותם של עובדים מסוימים – כדאי לעשות שימוש באמצעי בקרה מתקדמים כולל רתימה של טכנולוגיה שעשויה לספק אינדיקציה מסוימת לגבי רמת המקצועיות של עובד מסוים, כמובן במסגרת החוק וההיגיון הסביר.

גיוס אנשי שמירה ואבטחה איכותיים – על הליך הגיוס לחברה להיבדק בקפדנות. יש לוודא כי אתם קולטים רק אנשים איכותיים המתאימים לאופי העבודה. ראיון עבודה לחברת שמירה ואבטחה צריך לבדוק יכולות ומסוגלויות שחשוב שיהיו לכל מאבטח, שומר ראש או איש שמירה ואבטחה. לגבי אנשי השמירה והאבטחה שכבר נקלטו ונמצאים בצוות הקיים – גם שם כדאי לבדוק מיהם אנשי הצוות, מהן היכולות שלהם – ואם יש משהו שלדעתכם כדאי לחזק או לשפר אל תהססו להציע תוכניות הכשרה מתאימות כדי לוודא איכות אישית ומקצועית מקסימלית בצוות השמירה והאבטחה.

שיפור האימונים וההדרכה – ודאו כי המאבטחים שלכם עוברים אימונים ע"י מדריכים איכותיים. עודכנו אותם מדי פעם בחומר הרלוונטי לתפקידם כגון טכנולוגיות חדשות, מקרי בוחן שונים, ועוד. אם יש לכם ספק לגבי איכות הצוות בחברת השמירה והאבטחה, ככל הנראה יש מקום לשיפור ע"י דיוק ועדכון ההכשרה והאימונים המבוצעים בחברה.

ארגנו פגישות עם הלקוחות שלכם – באמצעות הקשבה לגופים להם אתם מספקים שירותי שמירה ואבטחה תוכלו לדעת מה עליכם לשפר. חשוב להבין אם הלקוח מרוצה מרמת הבטיחות המסופקת לו, בין אם מדובר באבטחת אישים או בשירותי אבטחת מתקנים.

מידע נוסף:

חברת שמירה ואבטחה ארקס
חברת שמירה ואבטחה ארקס

חברת שמירה ואבטחה ארקס:

חברת שמירה ואבטחה בכל רחבי הארץ ולכל מטרה, שומרים עליך 24 שעות. צרו קשר עכשיו! אמצעי מיגון מתקדמים. צוותי שמירה חדים ומנוסים. פתרונות אבטחה 24 שעות. שירותים: אבטחת אירועים, אבטחת מועדונים, אבטחת ישובים, אבטחת אישים, סדרנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *